Wierzynek Królewskie Smaki partnerem wspierającym Festiwalu Muzyki Filmowej Kraków 2022

Przed kilkoma dniami w Krakowie dobiegł końca piętnasty Festiwal Muzyki Filmowej. Po dwuletniej pandemicznej przerwie powrócił do swojego pełnego wymiaru, w tym do spektakularnych koncertów. My zaś po raz kolejny możemy się pochwalić, że byliśmy Partnerem Wspierającym tego niezwykle udanego i ważnego nie tylko dla lokalnej społeczności wydarzenia.

Byliśmy z organizatorami od pierwszego do ostatniego dnia. Zgodnie z wieloletnim już zwyczajem zwieńczeniem inaugurującej festiwal konferencji prasowej był tort stworzony przez cukierników manufaktury Wierzynek Królewskie Smaki. Patrząc po reakcjach degustujących, wszystkim smakowało.

Byliśmy również obecni podczas wieńczącego festiwal, specjalnego, przygotowanego z myślą o najmłodszej publiczności koncertu niedzielnego. Nim najmłodsi słuchacze mogli wsłuchać się w dźwięki ze ścieżki filmu „Jak wytresować smoka” poczęstowaliśmy ich naszymi pralinami. Te, znane nie tylko w Polsce, arcydzieła sztuki cukierniczej, specjalnie przygotowane na te okazje przez pracownie czekolady Wierzynek Królewskie Smaki, zachwyciły młodych słuchaczy. My zaś mogliśmy się po raz kolejny upewnić, że nasze praliny to synonim najwyższej jakości.

Nasze partnerstwo z Krakowskim Biurem Festiwalowym przy organizacji Festiwalu Muzyki Filmowej to tylko jeden z licznych przykładów naszej partycypacji w ważnych dla lokalnej wspólnoty wydarzeniach o społecznym czy kulturalnych charakterze. Choćby w tym roku marka Wierzynek Królewskie Smaki wsparła wiele inicjatyw skierowanych do uciekinierów wojennych z Ukrainy. To tylko z jeden przejawów naszego rozumienia społecznej odpowiedzialności biznesu.

1 thoughts on “Wierzynek Królewskie Smaki partnerem wspierającym Festiwalu Muzyki Filmowej Kraków 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *