Torty okazjonalne.

Nasze torty słyną z wyjątkowego połączenia tradycyjnych receptur, naturalnych i lokalnych składników oraz nowoczesnych inspiracji. Nasza manufaktura jest krainą obfitości dla miłośników klasycznych smaków otulonych szczyptą nostalgii.

obszar_roboczy_1-100222.jpg
obszar_roboczy_1-1003.jpg
w_logo.svg

Skontaktuj się z nami !

Każde ważne wydarzenie jest dobre, kiedy najlepszym prezentem jest… słodki wypiek. Ale nie taki zwykły, bo w krakowskiej manufakturze dbamy, aby to właśnie nasze torty okazjonalne łączyły klasykę z nowoczesnymi inspiracjami. Wersje urodzinowe i imieninowe przygotowywane w Wierzynku doskonale nadają się do smakowitego podkreślenia tych oraz innych uroczystości.

Gwarantujemy, że każdy Gość wraz z solenizantem na czele będzie wniebowzięty – wszystko dzięki najlepszym składnikom, fachowej ręce i niekończącym się pomysłom, które powodują, że przygotowywane przez nas wypieki słyną ze swojej wyjątkowości. Mieszkańcy Krakowa poznali już nasze smaki – chętnie podzielimy się nimi i z Państwem, ponieważ doskonale odnajdują się niezależnie od charakteru okazji.

Zasmakuj słodkiej uczty dla podniebienia

Każdy tort na urodziny i imieniny tworzymy z tradycyjnych receptur, którym nie brakuje nowoczesnego charakteru – przyozdabiamy je przeróżnymi dodatkami, dzięki którym wprowadzamy nie tylko ciekawe smaki, ale też skutecznie sycimy wzrok wszystkich zebranych osób. To symfonia i gwarant najlepszych doznań smakowych, które doskonale łączą się w jedną spójną całość.

Wszystko zrealizujemy zgodnie z planem i zawsze na czas. Pragniecie Państwo, aby zbliżająca się okazja była niezapomniana? Nie ma problemu, bo nigdy nie brakuje u nas ciekawych pomysłów. Dajcie nam znać, a my zadbamy, aby dostarczony tort na imieniny i urodziny przypadł do gustu mniejszym i większym miłośnikom słodkości. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, to sprawdźcie, co możemy przygotować i tym razem!