Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Naturalne batony czekoladowe i mleczne


Prawdziwa uczta dla zmysłów... Dla nas jedzenie to niesamowita przyjemność i uwielbiamy delektować się każdym kęsem. Dlatego nasze naturalne batony czekoladowe rozpieszczą każde, nawet najbardziej wymagające podniebienie. Kochamy czekoladę w każdej postaci - zarówno mleczną, deserową, jak i białą.

Niepowtarzalne batony Wierzynek Królewskie Smaki

U nas nie ma miejsca na przypadkowe, niesprawdzone składniki czy receptury. Wszystkie czekoladowe łakocie wykonujemy ręcznie z dbałością o każdy szczegół i wybieramy tylko najwyższej jakości składniki. To wszystko, w połączeniu z naszą pasją oraz tradycyjnymi recepturami, sprawia, że możemy zaproponować Państwu wyjątkowe produkty. Dostępne w tej kategorii naturalne batony Wierzynek Królewskie Smaki z czekolady mlecznej, deserowej i białej to znacznie więcej niż tylko słodycze. To niepowtarzalne smaki, obok których nie da się przejść obojętnie. Kto raz ich spróbuje, z pewnością wróci po więcej. I na to liczymy!

Czekolada mleczna, biała, a może deserowa?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród miłośników czekoladowych łakoci mogą pojawić się różne preferencje. Zadbaliśmy i to! W ofercie manufaktury Wierzynek Królewskie Smaki posiadamy mleczne batony, a także oblane czekoladą deserową lub białą. To zarówno warianty z chrupiącym nadzieniem orzechowym, jak i karmelowo-piernikowym. Idealne na słodką i naturalną przekąskę!

Wiemy też, jak ważny jest dokładny opis produktów spożywczych. Dlatego zadbaliśmy o zamieszczenie przy każdym z nich informacji na temat potencjalnych alergenów, a także wartości odżywczej. Zapraszamy na zakupy do manufaktury Wierzynek Królewskie Smaki.