Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Zestawy prezentowe na komunię

68,00 
75,00 
89,00 
99,00 
120,00 

Ta uroczystość to wyjątkowe wydarzenie w wielu polskich rodzinach. Restauracja Wierzynek przygotowuje na tą okazję wyjątkowe zestawy prezentowe na komunię. Sprawią radość każdemu obdarowanemu dziecku oraz będą doskonałym rekwizytem podczas pozowania do zdjęć. W ofercie jest również bogata paleta ciast i tortów komunijnych, które uświetnią każde przyjęcie i staną się elegancką ozdobą stołu.

Wypieki komunijne

Obowiązkowym elementem stołu podczas tej uroczystości są różnego rodzaju słodkości. Torty na komunię mogą być skromne lub wykwintne - wszystko zależy od wielkości i charakteru przyjęcia zaplanowanego przez rodziców. Częstym zwyczajem jest podawanie obiadu, po którym idealnym dopełnieniem jest filiżanka kawy lub herbaty w towarzystwie ciast komunijnych. Obok tradycyjnie wręczanych upominków Wierzynek proponuje zestawy prezentowe z ręcznie wykonywanymi pralinami i czekoladami w wersjach dla dziewczynek i chłopców.

Ciastka i torty na komunię

Gustownie zaprojektowana biała torba z ekologicznego papieru z logo Wierzynek Królewskie Smaki kryje w sobie kompozycję ręcznie wykonanych słodkości z okazjonalnymi napisami. Zestawy prezentowe na komunię dostępne są w wersjach dla dziewczynek i chłopców oraz w różnych rozmiarach, co pozwala wybrać wersję odpowiednią do swoich potrzeb. Czekolady z napisem, słodki list lub lizak z motywem serca to również doskonałe dekoracje dla komunijnego stołu na przyjęciu lub oryginalne rekwizyty podczas sesji fotograficznej. Osobna kwestia to wykonywane na różne okazje torty i ciasta, które restauracja ma w swojej ofercie.

Prezenty i podarki komunijne

Ceremonia to okazja do obdarowania dziecka podarkami. Powinny podkreślić wagę wydarzenia i jednocześnie sprawić, by Pierwsza Komunia była ważnym wydarzeniem w życiu młodego człowieka. Torty i ciasta komunijne uprzyjemnią czas spędzony w rodzinnym gronie, a efektowne i ręcznie robione elementy zestawów prezentowych Wierzynek będą źródłem radości dla obdarowanych. Ich niezapomniany smak i oryginalne wykonanie są odbiciem tradycyjnych receptur we współczesnym wydaniu.