Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wielkanocne zestawy prezentowe


Każda okazja jest dobra, żeby wręczyć bliskiej osobie upominek i wywołać uśmiech na jej twarzy. Dlatego przygotowaliśmy wyjątkowe zestawy świąteczne na Wielkanoc. Ich zawartość jest starannie przemyślana i zawiera niepowtarzalne słodycze z naszej manufaktury, w wykonanie których wkładamy całe serce. To prawdziwa uczta dla zmysłów!

Wielkanocne zestawy Wierzynek Królewskie Smaki

Wśród naszych propozycji znajdują się wyjątkowe słodycze wielkanocne, które powstają w naszej manufakturze z naturalnych składników oraz według tradycyjnych receptur. Wykonujemy je ręcznie, dzięki temu są perfekcyjne w każdym detalu - zarówno pod względem smaku, aromatu, jak i wyglądu. To zachwycające podniebienia łakocie, obok których nie da się przejść obojętnie. Bombonierki z pralinkami, różnego rodzaju czekolady, zajączek w czekoladzie, ciastka w tubie z motywami świątecznymi, słodkie kremy, konfitury, miody, słodkie baranki wielkanocne... To wyjątkowe łakocie, których każdy kęs stanowi niepowtarzalne doświadczenie. A to wszystko w pięknych opakowaniach. Dzięki temu doskonale się prezentują i można je od razu wręczyć jako upominek na Wielkanoc.

Ręcznie wykonane słodycze na każdą okazję

Świąteczny zestaw wielkanocny Wierzynek Królewskie Smaki to małe dzieło sztuki. Nie tylko sami wykonujemy słodycze z naturalnych składników, ale też starannie dobieramy produkty do zestawów, by wkomponowały się w wielkanocny nastrój. To pyszne smaki i piękna, wiosenne kolorystyka - to wszystko sprawia, że nasze boxy cieszą nie tylko podniebienie, ale też oczy.

Przy każdym zestawie na Wielkanoc znajdują się fotografie oraz opis zawartości. Mamy nadzieję, że pozwoli to w wyborze odpowiedniego wariantu. Takie świąteczne mixy słodyczy idealnie sprawdzą się jako prezent dla partnera czy partnerki, rodziców, przyjaciół, ale nie tylko. To na tyle uniwersalne zestawy, że można je również wręczyć na Wielkanoc współpracownikom czy partnerom biznesowym. Zapraszamy do odwiedzenia świata manufaktury Wierzynek Królewskie Smaki!