Torty weselne

Śluby i uroczystości weselne zajmują w naszym sercu szczególne miejsce. Wraz z Restauracją Wierzynek spełniamy Państwa najskrytsze ślubne marzenia. Każdy tort weselny jest wyjątkowym, w pełni spersonalizowanym i niepowtarzalnym dziełem sztuki.

Nasze realizacje

Zainteresowany?

Sprawdź ofertę poniżej

Wesele z Wierzynkiem

Przyjęcie weselne, bez względu na jego rozmiar, zawsze wymaga oprawy stosownej do rangi uroczystości. W Wierzynek Królewskie Smaki doskonale o tym wiemy. Bazując na maestrii mistrzów naszej manufaktury, głębokiej znajomości rynkowych trendów oraz wieloletnim doświadczeniu, przygotowaliśmy specjalną ofertę weselną.

 

Przyjęcia oraz inne ważne wydarzenia wymagają dopięcia wszystkiego na ostatni guzik. Tyczy się to zwłaszcza ślubów, a konkretnie ich słodkiej strony, którą należy dopasować do młodej pary tak, aby tradycja wspólnego krojenie wypieku szczególnie zapadła im w pamięć. Ciasta weselne zaraz po świeżo upieczonych małżonkach są w końcu głównym bohaterem całej uroczystości – dlatego one również wymagają przygotowania, aby godnie zwieńczyć szczytowy moment świętowania.

A tym w Wierzynku zajmiemy się my: specjaliści od słodkich wypieków. Przygotowane przez nas torty weselne doskonale uzupełnią zaślubiny, których miłosny klimat zostanie wzbogacony o słodkie nutki, które można dowolnie personalizować. Wielopiętrowość, kwiatowe dekoracje, ozdoby oraz ciasta w różnym kształcie – na to i wiele więcej możesz liczyć właśnie u nas! Z zegarmistrzowską precyzją i zawsze na czas zrealizujemy każde zamówienie.

Torty ślubne przygotowywane w krakowskiej manufakturze mogą być:

  • w różnym kształcie,
  • dowolnym rozmiarze,
  • ozdabiane wedle zamówienia.

Jeśli młoda para ma niestandardowe wymagania, to na podstawie tego przygotujemy taki tort na wesele, które skutecznie przełamie klasykę. W przypadku chęci poznania dalszych szczegółów, serdecznie zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami.

Udzielimy niezbędnych informacji, które pozwolą wspólnie stworzyć arcydzieło godne Państwa uroczystości. Świętowanie tak ważnego wydarzenia w słodki i przyjemny sposób je utrwali. Gwarantujemy, że nasze ciasta zadziałają przez żołądek do serca…