Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Okazjonalne zestawy prezentowe

95,00 
195,00 
220,00 
235,00 
280,00 

Manufaktura Wierzynek oferuje oryginalne i smaczne podarki na każdego rodzaju uroczystości i święta. Zestawy prezentowe na różne okazje to doskonały sposób na efektowny upominek na imieniny, urodziny, wesele czy parapetówkę. Czekoladowe okazjonalne niespodzianki są zapakowane w eleganckie pudełka lub torby z tradycyjnym logiem, co sprawia że są gotowe do wręczenia i cieszą swoim niebanalnym wyglądem.

Czekoladowe kompozycje upominkowe

W pracy lub w domu zdarzają się chwile, które wymagają szczególnej oprawy. Niestety nie zawsze jest na to czas lub miejsce. Okazjonalne zestawy prezentowe Wierzynek to idealne rozwiązanie w takich sytuacjach. Pełne czekoladowych, ręcznie robionych przysmaków, zapewniają radość obdarowanej osobie oraz podkreślają wyjątkowość chwili i wydarzenia. Mogą też być wyrazem podziękowania. Tradycyjne receptury wyrobów i najwyższej jakości składniki zapewniają doskonałe walory smakowe i są idealnym upominkiem na różne okazje.

Podarunki na różne okazje

Czasem szukamy pomysłu na okazanie wyrazu wdzięczności w sposób, który będzie właściwy w danej sytuacji. Czekoladowe zestawy prezentowe doskonale sprawdzą się w takich przypadkach, będąc niezobowiązującymi podarkami na różne okazje. W ofercie Manufaktury Wierzynek znajdują się liczne kompozycje - od mniejszych idealnych dla zwykłych podziękowań, po duże pasujące do ważniejszych wydarzeń czy sytuacji. Wręczanie okazjonalnych upominków to również wyraz kultury osobistej i podkreślenie poważnego oraz uprzejmego traktowania obdarowywanej osoby.

Wyjątkowe zestawy prezentowe

Dzień Kobiet czy imieniny babci warto urozmaicić. Obok standardowej róży idealnym dopełnieniem będą czekoladowe, ręcznie robione praliny wraz z ciastkami w eleganckim, okazjonalnym pudełku. Zestawy prezentowe Wierzynek przypadną do gustu również mężczyznom, którzy także uwielbiają słodkości. Zamiast whisky lub innego alkoholu wręczanego panom na różne okazje można im podarować elegancką kompozycję oryginalnych smakołyków wykonanych według najlepszych tradycyjnych receptur i zawierających najwyższej jakości składniki.