Zestawy prezentowe

Zgodnie z polską tradycją weselną, istotną częścią uroczystości są podziękowania dla rodziców i świadków. Zwyczajowo towarzyszą im upominki. Z myślą o tym w oparciu o oczekiwania klienta przygotowujemy specjalne zestawy prezentowe pakowane w estetyczne, oznaczane logo Wierzynek Królewskie Smaki. Wycena i zawartość zestawów jest ustalana indywidualnie.

obszar_roboczy_1-100.jpg
Sala-2.png
w_logo.svg

Jest wiele okazji do wręczenia bliskim upominku i wyrażenia szacunku, wdzięczności, miłości… Piękną tradycję stanowią prezenty weselne – i to nie tylko dla Pary Młodej! W tym wyjątkowym dniu na małe podarunki zasługują także rodzice nowożeńców, świadkowie, a także pozostali goście weselni. Naszą propozycję stanowią okazjonalne zestawy słodyczy na prezent Wierzynek Królewskie Smaki. Nasza manufaktura przygotuje dla Ciebie coś specjalnego!

Wierzynek Królewskie Smaki – zestawy prezentowe na różne okazje

W produkcję każdego z naszych wyrobów wkładamy całe serce. Dlatego są one tak wyjątkowe. To wyraz naszej pasji oraz szacunku dla każdego klienta. Dlatego bez obaw możesz wybrać nasze słodycze na prezent dla bliskich osób – to unikalne produkty, które świetnie nadają się na okazjonalny upominek prosto z serca! A co zawierają nasze zestawy prezentowe? Niczego nie narzucamy – stworzymy dla Ciebie box z wybraną przez Ciebie zawartością. A może nie wiesz, co wybrać i potrzebujesz podpowiedzi? Z przyjemnością Cię poznamy i Twoją Drugą Połowę oraz zaproponujemy idealne dla Was okazjonalne zestawy słodyczy na prezent dla rodziców, świadków bądź innych gości.

Pięknie, smacznie, wyjątkowo…

Czekolady, bombonierki, konfitury, ciastka, orzechy w czekoladzie, draże, batony, czekoladowe figurki… To tylko niektóre z naszych słodkich propozycji prezentowych! Dbamy nie tylko o wysoką jakość naszych produktów i starannie dobrane półprodukty. Duże znaczenie ma dla nas także niepowtarzalny design. Słodycze wytwarzamy ręcznie według tradycyjnych receptur z dbałością o każdy szczegół – zarówno pod kątem estetyki, jak i smaku czy zapachu. Pamiętamy również o estetycznych opakowaniach prezentowych z naszym logo.

Wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu z ekipą Wierzynek Królewskie Smaki. Uwielbiamy słodycze i z chęcią podzielimy się z Tobą naszą pasją i przygotujemy wyjątkowe, okazjonalne zestawy prezentowe dla Twoich bliskich. Zapewniamy nie tylko niepowtarzalne doznania smakowe i wizualne, ale też obsługę na wysokim poziomie i szybką wysyłkę kurierem zamówionych produktów.