Czekolada personalizowana – prezent, który robi wrażenie

Coraz trudniej o prezent, który jednocześnie zaskoczy i da dużo radości obdarowanemu a równocześnie będzie niósł ze sobą jasna wiadomość. Na szczęści jest czekolada personalizowana. Wręczenie takiej czekolady to subtelny, elegancki, ale i jasny sposób na wyrażenie uczuć, przekazanie wsparcia czy eleganckie złożenie podziękowań. Wszak czyny warte są więcej niż tysiąc słów.

Nasze czekolady personalizowane są ręcznie robi przez mistrzów manufaktury Wierzynek Królewskie Smaki. Przy ich powstawaniu używamy jedynie najwyższej jakości składników. Dlatego bez względu na to czy bazą czekolady personalizowanej będzie czekolada biała, mleczna czy deserowa jej smak zachwyci. Aksamitne, rozpływające się w ustach, pełne smaku, właśnie takie są czekolady z manufaktury Wierzynek Królewskie Smaki.

Ale to oczywiście nie wszystko. Jest jeszcze personalizacja, czyli ozdobienie tabliczki ręcznie wykonanym, unikatowym napisem. Tu są tylko dwa ograniczenia. Pierwszym jest długość teksu. Nie podajemy, ile liter maksymalnie ma on zawierać, ale warto ograniczyć się do trzech słow. To wystarcza by przekazać wszystko co najważniejsze. Proszę spojrzeć na przykłady. Drugim ograniczeniem jest wyobraźnia   

Lizaki personalizowane 

Produkty personalizowane Wierzynek Królewskie Smaki to nie tylko czekolady, to też czekoladowe lizaki w kształcie serca lub bardziej klasyczne okrągłe. Te osadzona na patyku czekoladowe koła i serca również można udekorować napisem. Tu prosimy o ograniczenie do dwóch słów. Do wyboru czekolada biała, mleczna i deserowa oraz kształty – koło lub serce.

Czekolady personalizowane – opakowanie

Wszystkie nasze czekolady personalizowane pakowane są w gustowne kartonowe opakowania od góry przykrywane przeźroczystym wiekiem, dzięki czemu napis widoczny jest już przed otwarciem opakowania. Całość wieńczy kokarda z prestiżowym logo Wierzynek Królewskie Smaki.

Czekolady personalizowane – zamówienie

Kliknij w dowolny obrazek, zostaniesz przeniesiony do produktu. Tam wybierz rodzaj czekolady a w opisie do zamówienia podaj swój napis. Czekoladę dostarczymy do trzech dni roboczych.