Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Mini Tuby, ciastka owsiane, czekolada do picia i pierniki


Niepowtarzalne smaki zamknięte w małych, gustownych opakowaniach nawiązujących do tradycji, a nawet świąt Bożego Narodzenia... To pyszne łakocie od manufaktury Wierzynek Królewskie Smaki, które zawsze warto mieć pod ręką! Ciastka owsiane, czekolada do picia, pierniki, żurawina czy orzechy w czekoladowej polewie - nasze mini tuby ze słodyczami wspaniale sprawdzą się jako wyszukana przekąska, jak i jako drobny upominek.

Oryginalne łakocie zamknięte w małej tubie

Dbamy o każdy detal. Od starannie wyselekcjonowanych, naturalnych składników po oryginalne opakowanie. Dzięki temu nasze produkty rozpieszczają nie tylko zmysł smaku, ale też wzroku. Co więcej, mini tuby sprawiają, że słodycze na dłużej zachowują swoje doskonałe walory i nie tracą kruchości. A przy tym pięknie się prezentują i można je ponownie zapełnić nowymi łakociami.

A co dokładnie proponujemy? W ofercie posiadamy pyszne ciastka owsiane z arachidami, mleczne i deserowe krążki czekoladowe z bakaliami, pierniki, orzechy laskowe oraz żurawinę w polewie czekoladowej oraz deserową czekoladę do picia. Wszystkie słodycze wykonujemy ręcznie z naturalnych składników wedle tradycyjnych receptur. Dzięki temu każdy kęs stanowi niepowtarzalne doświadczenie.

Mini tuba nie zajmuje wiele miejsca, dzięki czemu można zawsze mieć przy sobie coś pysznego i nawet w pracy delektować się niepowtarzalną czekoladą do picia, owsianymi ciasteczkami, krążkami czekoladowymi z bakaliami czy innymi łakociami z manufaktury Wierzynek Królewskie Smaki.