Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Świąteczne zestawy prezentowe na Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to szczególny czas, w którym chętniej niż zwykle obdarowujemy innych. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ekskluzywne zestawy prezentowe. Nasze imponujące, ręcznie robione czekoladowe rzeźby, rozpływające się w ustach czekoladki oraz tradycyjne wypieki i wyroby to gotowy przepis na świąteczny upominek. Wierzynek Królewskie Smaki zaprasza do świata wypełnionego świąteczną magią gdzie spełniają się wszystkie najskrytsze, czekoladowe marzenia!


Jeśli w liście do Mikołaja ktoś bliski poprosił Państwa o łakocie, to cieszymy się, że do nas trafiliście. Obdarowywany też będzie zachwycony, bo oferujemy szlachetne i ręcznie robione świąteczne zestawy prezentowe na Boże Narodzenie dostępne w wielu cenach. Niezależnie od wielkości kosztów każde z nich tworzymy z taką samą dozą serca i kunsztu naszych mistrzów cukierniczych. Wszystko po to, aby oferowane słodkości jak najbardziej oddawały magiczny, grudniowy klimat i zawsze królewski smak naszych wyrobów.

Dzięki wzbogaceniu nie tylko smaku, ale i aromatu każdy mniejszy czy większy zestaw na Boże Narodzenie przygotowany w krakowskiej manufakturze idealnie nadaje się jako suwenir. A słodycze świąteczne ozdabiamy najróżniejszymi dodatkami - używamy do tego mlecznej czekolady z kawą, orzechów, żurawiny, lukru, miodu, marcepanu, migdałów, polew malinowych i innych domieszek naturalnych pyszności.

Oczywiście prezenty na Boże Narodzenie niekoniecznie muszą być praktyczne. Mogą być też smaczne. Szczególnie jeśli do spróbowania słodyczy kusi nas złota podkładka i przezroczysta folia, przez którą widać poukładane, pięknie ozdobione łakocie. Gwarantujemy, że tak wręczony podarunek podkreśli podniosłość wielu świątecznych chwil w otoczeniu bliskich. Zestawy idealnie sprawdzą się też jako dodatek do już przygotowanego prezentu. W końcu, kto nie chciałby mieć zbioru najlepszych krakowskich delikatesów? Jeśli chcecie Państwo poznać je bliżej, to serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.