Monodesery

Specjalizujemy się również w przygotowywaniu tematycznych słodkich stołów, które cieszą oczy gości i na długo pozostają w pamięci. Słodki stół, obok tortu, jest dopełnieniem wyjątkowej uroczystości. Pomożemy Państwu w zorganizowaniu słodkiego bufetu i prezentów dla Państwa gości.

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami !

W naszej ofercie nie brakuje zawsze dopasowanych do wydarzenia specjałów, które robią wrażenie zarówno wizualnie, jak i smakowo. Tematyczne słodkie stoły mogą być trudne w samodzielnej realizacji, dlatego chętnie pomożemy Państwu wypełnić je po brzegi mniejszymi i większymi delikatesami. Tak przygotowana zastawa pełna monodeserów doskonale podkreśli podniosłość rodzinnych spotkań i innych ważnych uroczystości.

Czego będą mogli spodziewać się zebrani Goście? Tradycyjnych receptur wzbogaconych o owoce, puszyste ozdoby, polewy czekoladowe, glazury oraz różnokolorowych wypieków. Zawsze będziecie mogli Państwo liczyć na stół ze słodyczami pełen niezapomnianych smaków. Jesteśmy jednak otwarci na propozycje, dlatego jeśli macie Państwo własną wizję dotyczącej zastawy, to chętnie wysłuchamy każdej uwagi.

Pomysłów u nas nie brakuje, dlatego stale dbamy, aby każde wydarzenie było wyjątkowe. Potrafimy stworzyć prostą, tematyczną całość lub finezyjnie skomponowane specjały. Marzą się Państwu smaki pełne tropikalnych nut? Monodesery nie mają żadnych limitów – my także!