Mistrzowie czekolady

Naszą pracownię tworzą niesamowicie zdolni rzemieślnicy. Kreatywni, pełni pomysłów i zawsze gotowi na nowe wyzwania! Czekolada oferuje nieograniczone możliwości i jest stałym źródłem inspiracji, dlatego nasz zespół nieustannie doskonali się w sztuce robienia czekoladowych figurek i zachwycających rzeźb.

Z miłości do czekolady

Nie wyobrażamy sobie bez niej świata i wierzymy, że nie ma bardziej fascynującego składnika. Ciemna, biała czy mleczna – w naszej pracowni występuje w wielu smakowitych formach m.in. w batonach, tabliczkach czekolady, pralinach, truflach czy lizakach. Wszystkie nasze produkty powstają ręcznie z najwyższej jakości składników.

 

Rzeźby i figurki czekoladowe

Rzeźby czekoladowe realizujemy na zamówienie

Skontaktuj się z nami!

tel.: +48 728 871 673

e-mail: sklep@wierzynek.pl

Czekolady

 

 

 

 

 

Oferujemy szeroką gamę różnego rodzaju czekolad premium – deserowych, mlecznych i białych. Od Ciebie zależy na jaki smak skusisz się tym razem. Może będzie to czekolada z dodatkiem liofilizowanych owoców, a może jagód goji?

Praliny

 

 

 

 

 

Niebo zamknięte w czekoladkach! Nie sposób się im oprzeć. Piękne i subtelne, są połączeniem aksamitnej czekolady i aromatycznego nadzienia. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda ręczne tworzenia naszych pralin? Zajrzyj na bloga!

 

Trufle

 

 

 

 

 

Podobnie do pralin, doskonałe i rozpływające się w ustach. Stworzone z sercem, ze starannie wyselekcjonowanych składników. W naszym sklepie dostępne w wyjątkowych zestawach inspirowanych twórczością Chopina.

Batony

 

 

 

 

 

Nie przesadzamy mówiąc, że nasze batony są “powalająco” dobre! Absolutny hit, który idealne nada się na deser lub słodką przekąskę.

Lizaki

 

 

 

 

 

Coś specjalnie dla naszych pociech i nie tylko. Tworzymy lizaki w różnych kształtach, smakach i na różne okazje. Są one wyjątkowo oryginalnym prezentem!

WYKONANE RĘCZNIE

 

TRADYCYJNE RECEPTURY

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SKŁADNIKI

 

SZYBKA DOSTAWA

 

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

 

Zaufali nam

WYKONANE RĘCZNIE

 

TRADYCYJNE RECEPTURY

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SKŁADNIKI

 

SZYBKA DOSTAWA

 

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

 

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI