Poznaj naszą historię

Wierzynek Królewskie Smaki to wyjątkowa krakowska manufaktura, która powstała z miłości do jedzenia oraz pragnienia, by nasi klienci mogli we własnym domu delektować się wyjątkowym smakiem tradycyjnych wyrobów rzemieślniczych, tworzonych przez kucharzy i mistrzów sztuki cukierniczej Restauracji Wierzynek.

Lokalne rzemiosło

W naszej pracy kreatywność i rzemiosło są najważniejsze. Chcemy aby nasze produkty towarzyszyły Ci kiedy chcesz zjeść coś na szybko, kiedy chcesz wnieść szczyptę nostalgii do swojego domu czy kiedy chcesz spędzić czas z przyjaciółmi i bliskimi przy wyjątkowych specjałach. Chcemy dzielić się z Tobą naszą kulinarną wiedzą. Chcemy dodawać Ci odwagi do kuchennego eksperymentowania w domu z naszymi wyrobami. Chcemy pokazywać, że gotowanie może relaksować i być pełne przygód.

Wielowiekowa tradycja

Tradycja naszej marki sięga 1364 r. kiedy to nasz patron, krakowski kupiec Mikołaj Wierzynek wyprawił największą w historii Polski ucztę na cześć europejskich monarchów. Legenda o bogactwie smaków, okazałości potraw oraz hojności gospodarza przetrwała siedem wieków! Niezwykłe połączenie ponad 650-letniej tradycji, wyrafinowanego kunsztu, wyselekcjonowanych naturalnych składników i nieograniczonej cukierniczej wyobraźni – to nasza receptura na królewską ucztę dla podniebienia.

WYKONANE RĘCZNIE

 

TRADYCYJNE RECEPTURY

 

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SKŁADNIKI

 

SZYBKA DOSTAWA

 

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

 

Dlaczego my

Jesteśmy manufakturą, która powstała z miłości do jedzenia. Oferujemy słodkie cuda i delikatesowe produkty garmażeryjne dla miłośników tradycyjnych smaków. Nasz kameralny zespół składa się z doświadczonych kucharzy, mistrzów cukiernictwa oraz mistrzów czekolady. Jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy chcą robić niezwykle smaczne rzeczy. W naszej pracy kreatywność i rzemiosło jest najważniejsze. Jesteśmy dla tych, którzy uwielbiają jedzenie i chcą dzielić się tą miłością z bliskimi…  więcej

Zapisz się do newslettera    .wpcf7-spinner{display:block;}

    ostatnio na blogu