Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Draże, migdały w czekoladzie, orzechy laskowe oraz wiśnie i śliwki w czekoladzie deserowej


Wiemy, jak stworzyć przekąski, które zadowolą każde podniebienie. Bawimy się czekoladą i łączymy ją z migdałami, orzechami laskowymi, a nawet suszonymi owocami. Dzięki temu powstają wyjątkowe wyroby, obok których nie sposób przejść obojętnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami - warto skusić się na chwilę przyjemności z łakociami Wierzynek Królewskie Smaki.

Pyszne draże w czekoladzie

Co dokładnie proponujemy? W naszej manufakturze powstają wyjątkowe bukiety smakowe. To draże w wielu ciekawych wariantach. Proponujemy zarówno migdały i orzechy laskowe w czekoladzie, jak i oblane nią suszone owoce, takie jak śliwki czy wiśnie. Małe opakowania sprawiają, że można je mieć zawsze pod ręką, by móc w dowolnej chwili sięgnąć po smaczną przekąskę. W podróży, pracy, na uczelni, do poobiedniej kawy... Nasze draże sprawdzą się zawsze, gdy będą Państwo mieli ochotę na coś słodkiego - niezależnie od okoliczności.

Uczta dla zmysłów

Blanszowane migdały, suszone owoce, a może prażone orzechy laskowe w czekoladzie mlecznej, deserowej bądź białej? Nasze draże rzemieślnicze rozpieszczają podniebienie, ale nie tylko. To także piękny, czekoladowy zapach i estetyczne opakowanie. A to sprawia, że doceni je każdy miłośnik wyjątkowych łakoci - dlatego warto je kupić nie tylko dla siebie, ale także jako prezent.

Po więcej informacji zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a także do kontaktu - z przyjemnością opowiemy o naszych wyrobach i pomożemy w dokonaniu zakupu.