Wyświetlanie 1–24 z 27 wyników

Słodkie prezenty na Wielkanoc

Figurki czekoladowe

ALIGATOR Z PISANKAMI

110,00 
80,00 
32,00 
48,00 
72,00 
72,00 
42,00 

Figurki czekoladowe

CZEKOLADOWY BARANEK

19,00 

Figurki czekoladowe

Czekoladowy królik

17,00 

Figurki czekoladowe

CZEKOLADOWY ZAJĄC

19,00 
18,00 
26,00 

Dzień Babci, dzień Dziadka

MIÓD LEŚNY

26,00 
45,00 
+
Brak w magazynie
26,00 

Ciasta i Ciasteczka

TUBA CIASTKA 345G WIELKANOC

38,00 

Ciasta i Ciasteczka

TUBA PIERNIKI 400G WIELKANOC

40,00 

Figurki czekoladowe

WIELKANOCNY DZWON Z ZAJĄCAMI

56,00 

Figurki czekoladowe

WIELKANOCNY KURCZAK

68,00 

Wiosna to czas, gdy przyroda budzi się do życia. To też czas świąt Wielkiej Nocy, pełnych zadumy i refleksji. Prowadzony przez nas sklep internetowy to miejsce, w którym znaleźć można słodkie prezenty wielkanocne, nie tylko dla siebie, ale i dla bliskich.

Czekoladowe prezenty wielkanocne

Wielkanoc to wspaniały czas rodzinny, podczas którego warto się spotkać i pobyć razem. Miłym gestem będą więc słodkie prezenty wielkanocne na zajączka, z których ucieszą się nie tylko dzieci, ale i dorośli. W naszej ofercie dostępne są czekoladowe pisanki, baranki, zajączki czy kurczaczki. Oprócz tego wśród naszych artykułów znaleźć można również inne słodkie wyroby na Wielkanoc, takie jak lizaki czekoladowe z symbolami wielkanocnymi, konfitury z owoców, miody, a także ciastka i pierniki w ozdobnych tubach.

Wspomniane lizaki to idealna propozycja dla najmłodszych. Ich większą ilość można rozmieścić w różnych zakątkach ogrodu, by w świąteczny poranek dzieci szukały ich w ramach rodzinnego konkursu. W naszej ofercie są także produkty, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla pracowników z okazji Wielkanocy. Mowa tutaj o bombonierkach z pralin w kształcie jajek oraz zestawach świątecznych złożonych z miksu słodkich wyrobów czekoladowych.

Nie tylko do zjedzenia

Proponowane przez nas czekoladowe słodkości mogą być też znakomitym uzupełnieniem świątecznej dekoracji stołu podczas Wielkanocy. W naszej ofercie dostępne są bogato zdobione pisanki na podstawce, owce z białej czekolady oraz wykluwające się kurczaczki ze skorupki jajka. Produkty te wyglądają jak misternie przygotowywane rzeźby, jedynie surowiec jest jadalny. Takie wyroby zachwycą nie tylko swoim aromatem czy smakiem, ale też swoją formą.

Nasze produkty sprawdzą się też jako elementy tradycyjnego koszyczka wielkanocnego. Wyjątkowe figurki z pewnością ucieszą nie tylko najmłodszych, ale i osoby dorosłe. Szukasz słodkiego prezentu dla najbliższych? Zamów nasze produkty czekoladowe z szybką dostawą kurierem. W razie potrzeby służymy pomocą i doradztwem przy wyborze. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.