Wyświetlanie 1–24 z 30 wyników

Czekoladki i bombonierki na Boże Narodzenie

32,00 

Boże Narodzenie

CYNAMONKI

20,00 
+
Brak w magazynie
21,00 
25,00 
25,00 

Boże Narodzenie

PRALINA CHOINKA

4,00 

Grudzień to magiczny czas w roku, kiedy to szukamy prezentów dla najbliższych i nie tylko. Świąteczne podarki ważne by były nie tylko oryginalne, ale przede wszystkim wręczane od serca, dlatego z roku na rok coraz ciężej wyszukiwać coraz to ciekawszych prezentów. Czekoladki na Boże Narodzenie to prezent uniwersalny, uwielbiany przez wszystkim, bowiem niosą za sobą smak, który nieodłącznie kojarzy się z dzieciństwem i czasem świąt. W asortymencie prowadzonego przez nas sklepu internetowego znaleźć można praliny świąteczne w wielu odmianach.

Czym są praliny?

Historii związanych z powstaniem pralin jest kilka, a każda z nich jest równie fascynująca, co prawdopodobna. Jedna z nich głosi, że słodkości te powstały na dworze francuskiego króla Ludwika XIV. Podobno uczniowi szefa kuchni przypadkowo do gorącej czekolady wpadły orzechy, co zainspirowało go do stworzenia pierwszej czekoladki. Świąteczne praliny, ale i każde inne, to małe słodkości na jeden kęs. Jeden, ale jakże niezwykły, wyjątkowy, uwalniający rozmaite tekstury oraz kompozycje smakowe. Spakowane w pudełko niewielkich rozmiarów, stanowią niespodziankę dla każdego, kto zechce je spróbować, bowiem nigdy nie wiadomo na co się trafi.

Słodki podarunek świąteczny

Nasz sklep internetowy to miejsce, w którym każdy smakosz wyrobów czekoladowych, ale nie tylko, znajdzie coś dla siebie. W ofercie znaleźć można czekoladki na święta Bożego Narodzenia w rozmaitej formie. Największą popularnością cieszą się praliny w formie bombonierek, cynamonki, migdały w czekoladzie, czekolady mleczne w tabliczkach, lizaki czekoladowe, pierniki, a także ciastka w okrągłej, dekoracyjnej tubie.

Bez konkurencyjne są jednak wspomniane świąteczne czekoladki w kształcie choinek. Praliny dostępne są w pudełku z okienkiem, które jest elegancko zapakowane, dzięki czemu same w sobie mogą być już słodkim podarunkiem dla bliskiej osoby z okazji świąt Bożego Narodzenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszym całym asortymentem. Chętnie pomożemy przy wyborze słodkości na Boże Narodzenie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.