Wyroby cukiernicze

Nulla Lorem mollit cupidatat irure. Laborum magna nulla duis ullamco cillum dolor. Voluptate exercitation incididunt

Torty okazjonalne

Nasze torty to cukiernicze dzieła sztuki, stanowiące królewskie dopełnienie każdej uroczystości. Torty w całości wykonywane są ręcznie, z największą dbałością o każdy szczegół. Oferujemy projekty dekoracji w pełni spersonalizowane i dopasowane do Państwa potrzeb. To dla nas ogromna przyjemność móc podejmować się nowych wyzwań!

Torty weselne

Śluby i uroczystości weselne zajmują w naszym sercu szczególne miejsce. Wraz z Restauracją Wierzynek spełniamy Państwa najskrytsze ślubne marzenia. Każdy tort weselny jest wyjątkowym, w pełni spersonalizowanym i niepowtarzalnym dziełem sztuki.

Ciasta

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również szeroką gamę naturalnych i tradycyjnych ciast, które będą idealnym wyborem zarówno na różnego rodzaju uroczystości, jaki i relaksujące sobotnie popołudnia w gronie najbliższych.

Monodesery

Miniaturowe wersje naszych klasycznych tortów – idealne na każdą okazję, szczególnie na słodkie stoły i monoporcyjne torty ślubne.

Słodkie stoły

Specjalizujemy się również w przygotowywaniu tematycznych słodkich stołów, które cieszą oczy gości i na długo pozostają w pamięci. Słodki stół, obok tortu, jest dopełnieniem wyjątkowej uroczystości. Pomożemy Państwu w zorganizowaniu słodkiego bufetu i prezentów dla Państwa gości.

Lody rzemieślnicze

W naszej manufakturze powstają również wyjątkowe lody rzemieślnicze, przygotowywane od podstaw z najlepszych składników. Ich smaku nie sposób zapomnieć!

Rozpieść siebie

Doświadczenia kulinarne łączą, budują i pielęgnują przestrzeń dla nowych wspomnień. Są również okazją do celebrowania i doceniania bycia razem. Rozpieść siebie lub swoich bliskich naszymi słodkościami i innymi tradycyjnymi specjalnościami Wierzynka!

Rynek Główny 15, Kraków