O Nas

Skrócony opis seo

Lorem Ipsum

We are Bakerfresh

Poznaj naszą historie

Wierzynek Królewskie Smaki to wyjątkowa krakowska manufaktura, która powstała z miłości do jedzenia oraz pragnienia, by nasi klienci mogli we własnym domu delektować się wyjątkowym smakiem tradycyjnych wyrobów rzemieślniczych, tworzonych przez kucharzy i mistrzów sztuki cukierniczej Restauracji Wierzynek.

We are Bakerfresh

Lokalne rzemiosło

W naszej pracy kreatywność i rzemiosło są najważniejsze. Chcemy aby nasze produkty towarzyszyły Ci kiedy chcesz zjeść coś na szybko, kiedy chcesz wnieść szczyptę nostalgii do swojego domu czy kiedy chcesz spędzić czas z przyjaciółmi i bliskimi przy wyjątkowych specjałach. Chcemy dzielić się z Tobą naszą kulinarną wiedzą. Chcemy dodawać Ci odwagi do kuchennego eksperymentowania w domu z naszymi wyrobami. Chcemy pokazywać, że gotowanie może relaksować i być pełne przygód.

Wielowiekowa tradycja

Tradycja naszej marki sięga 1364 r. kiedy to nasz patron, krakowski kupiec Mikołaj Wierzynek wyprawił największą w historii Polski ucztę na cześć europejskich monarchów. Legenda o bogactwie smaków, okazałości potraw oraz hojności gospodarza przetrwała siedem wieków! Niezwykłe połączenie ponad 650-letniej tradycji, wyrafinowanego kunsztu, wyselekcjonowanych naturalnych składników i nieograniczonej cukierniczej wyobraźni – to nasza receptura na królewską ucztę dla podniebienia.

Firmy o nas