Organizacja imprez

Królewskie dziedzictwo, wyjątkowość wnętrz przenoszących gości w odległe epoki historii, bogactwo naturalnych polskich składników i kunszt szefów kuchni – to wszystko sprawia, że Wierzynek zasłynął jako idealne miejsce do wszelkiego rodzaju spotkań.

Spotkania okolicznościowe

Uroczyste obiady

Wnętrza restauracji Wierzynek tworzą doskonałą oprawę dla spotkań z rodziną, przyjaciółmi, pracownikami czy partnerami biznesowymi. Klimatyczne sale, podniebienia rozpieszczone przez naszych szefów kuchni oraz doskonała obsługa – uroczysty obiad w Wierzynku to gwarancja wyjątkowych chwil w królewskim wydaniu.

Oferta dla grup powyżej 15 osób.

Pobierz ofertę PDF 965,39 KB

Uroczyste kolacje

Wieczorne spotkania przy suto zastawionych stołach to kolejna specjalność Wierzynka. Delektując się wspaniałościami polskiej kuchni, będziecie Państwo uczestniczyć w prawdziwie królewskim przyjęciu, a my dołożymy wszelkich starań, by spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania.

Oferta dla grup powyżej 15 osób.

Pobierz ofertę PDF 1,03 MB

Biznes

Biznesowe kolacje

Wierzynek słynie z wykwintnej kuchni, profesjonalnej obsługi i doskonałej atmosfery, sprzyjającej spotkaniom biznesowym – również dzięki dyskrecji, która jest dla nas priorytetem. Wierzymy, że wydarzenie, które dla Państwa zorganizujemy, będzie naszym wspólnym sukcesem i inwestycją w przyszłość.

Oferta dla grup powyżej 15 osób.

Pobierz ofertę PDF 1,03 MB

Konferencje

Restauracja Wierzynek specjalizuję się w kompleksowej obsłudze konferencji i spotkań firmowych dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy wysokiej klasy sprzęt oraz wykwalifikowaną i profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do Państwa potrzeb i oczekiwań z uwzględnieniem specyfiki organizowanego spotkania.

Pobierz ofertę PDF 653,99 KB

Wesela

Pakiety weselne

Wymarzony ślub powinien być odzwierciedleniem miłości Młodej Pary, ich marzeń, stylu i osobowości. Restauracja Wierzynek od lat niezmiennie dokłada wszelkich starań, by każda weselna uroczystość była idealnym początkiem nowego, wspólnego życia.

Pobierz ofertę PDF 1,97 MB

Torty

Nasze torty słyną z unikalnego połączenia tradycyjnych receptur, naturalnych i starannie dobranych składników oraz nowoczesnych inspiracji. Wszystkie zdobienia wykonujemy ręcznie z największa dbałością o każdy szczegół – dzięki temu nasze torty to prawdziwe słodkie dzieła sztuki!

Pobierz ofertę PDF 1,32 MB

Pozostałe

Catering, bankiety, koktajle, imprezy rodzinne

Napisz do nas!