Organizacja imprez

Królewskie dziedzictwo, wyjątkowość wnętrz przenoszących gości w odległe epoki historii, bogactwo naturalnych polskich składników i kunszt szefów kuchni – to wszystko sprawia, że Wierzynek zasłynął jako idealne miejsce do wszelkiego rodzaju spotkań.

Spotkania okolicznościowe

Uroczyste obiady

Wnętrza restauracji Wierzynek tworzą doskonałą oprawę dla spotkań z rodziną, przyjaciółmi, pracownikami czy partnerami biznesowymi. Klimatyczne sale, podniebienia rozpieszczone przez naszych szefów kuchni oraz doskonała obsługa – uroczysty obiad w Wierzynku to gwarancja wyjątkowych chwil w królewskim wydaniu.

Pobierz ofertę PDF 963,22 kB

Uroczyste kolacje

Wieczorne spotkania przy suto zastawionych stołach to kolejna specjalność Wierzynka. Delektując się wspaniałościami polskiej kuchni, będziecie Państwo uczestniczyć w prawdziwie królewskim przyjęciu, a my dołożymy wszelkich starań, by spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania.

Pobierz ofertę PDF 984,23 kB

Biznes

Biznesowe kolacje

Wierzynek słynie z wykwintnej kuchni, profesjonalnej obsługi i doskonałej atmosfery, sprzyjającej spotkaniom biznesowym – również dzięki dyskrecji, która jest dla nas priorytetem. Wierzymy, że wydarzenie, które dla Państwa zorganizujemy, będzie naszym wspólnym sukcesem i inwestycją w przyszłość.

Pobierz ofertę PDF 984,23 kB

Konferencje

Restauracja Wierzynek specjalizuję się w kompleksowej obsłudze konferencji i spotkań firmowych dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy wysokiej klasy sprzęt oraz wykwalifikowaną i profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do Państwa potrzeb i oczekiwań z uwzględnieniem specyfiki organizowanego spotkania.

Pobierz ofertę PDF 1,22 MB

Wesela

Pakiety weselne

Wymarzony ślub powinien być odzwierciedleniem miłości Młodej Pary, ich marzeń, stylu i osobowości. Restauracja Wierzynek od lat niezmiennie dokłada wszelkich starań, by każda weselna uroczystość była idealnym początkiem nowego, wspólnego życia.

Pobierz ofertę PDF 1,92 MB

Torty

Nasze torty słyną z unikalnego połączenia tradycyjnych receptur, naturalnych i starannie dobranych składników oraz nowoczesnych inspiracji. Wszystkie zdobienia wykonujemy ręcznie z największa dbałością o każdy szczegół – dzięki temu nasze torty to prawdziwe słodkie dzieła sztuki!

Pobierz ofertę PDF 1,46 MB

Pozostałe

Catering, bankiety, koktajle, imprezy rodzinne

Napisz do nas!

FreshMail.pl